Tworzymy szkołę Twoich marzeń

Zespół Szkół Ekonomicznych jest jedną z najlepiej rozwijających się szkół w Wielkopolsce. Swoją dzisiejszą, silną pozycję na rynku edukacyjnym zawdzięczamy ponad 115-letniej tradycji oraz bogatej, innowacyjnej ofercie edukacyjnej.

Kształcimy w nowoczesnych kierunkach i możemy się pochwalić najlepszymi wynikami w województwie. Jednym słowem ZSE to od lat najlepsza szkoła w Gnieźnie. Według najnowszego rankingu portalu PERSPEKTYWY.pl zajmujemy 15. miejsce w Wielkopolsce i 1. miejsce w Powiecie Gnieźnieńskim. Od lat nasza szkoła ma wysoką zdawalność egzaminów zewnętrznych, zarówno matury, jak i zawodowych, co plasuje nas na czołowych pozycjach w woj. wielkopolskim, lubuskim, kujawsko-pomorskim, a nawet w kraju. Nasi logistycy zaliczają się do jednych z najlepszych w Polsce, są laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.

Kierunki takie jak ekonomia i handel, wpisały się na stałe do naszej oferty, natomiast Technikum Organizacji Reklamy to kierunek, który cieszy się od 5 lat ogromną popularnością wśród młodzieży szkolnej. Nasi absolwenci kontynuują naukę na gnieźnieńskich i poznańskich uczelniach wyższych. Masz więcej pytań? Zapraszamy do nas!

Uczymy inaczej, stawiamy na umiejętności! Jesteśmy szkołą odkrywców talentów!

#wybierzEkonomik #rozwińskrzydła #bądźsobą

Aktualności

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na TARGI EDUKACYJNE w Poznaniu on-line, które odbędą się już 7 i 8 maja (piątek, sobota)
✔️ http://uwagaedukacja.pl/

W najbliższy czwartek - 15 kwietnia 2021 - odbędą się Drzwi otwarte Zespołu Szkół Ekonomicznych. W tym roku przyjmujemy formułę Q&A czyli pytania zadawane przez zainteresowanych i odpowiedzi udzielane przez pana Dyrektora Łukasza Mucioka oraz nauczycieli.

W załączniku znajduje się harmonogram przeprowadzania części pisemnej egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2020/ 2021 na podstawie Zarządzenia nr 5/2021 z dnia 31 marca 2021 r. Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych w Gnieźnie

Go to top